Телефони

Зоомагазин - зоотовары, корм для собак, корм для кошек

Опрос от Зверушки
Я всегда покупаю корм для собак или кошек ...
только в больших мешках
928
в мешках и малых пакетах
183
только в маленьких пакетах
149
Магазин предлагает различные акции и скидки на различные товары, что делает их еще доступнее для клиентов. Более того, на сайте можно найти отзывы других покупателей, которые помогут вам сделать правильный выбор и выбрать лучшие товары для вашего питомца.
07.03.2023
можливо тестувати слоти онлайн безплатно без реєстрації акаунта - це дасть змогу оцінити апарат за якістю дизайну, технічними характеристиками та відсотком повернення (RTP), на відміну від
16.02.2023
Ламинат в квартире с животными. Плюсы и минусы
Каждый владелец домашнего питомца задумывается о хорошем ремонте, который не будет портить его кошечка и\или собака, но при этом дом или квартира будет выглядеть элегантно. В этой статье, поговорим о половом покрытии. Ведь на полу ваши домочадцы проводят ...
27.10.2022
Как быстро справиться с уборкой, когда у вас 2 кота
Каждый день мы сталкиваемся с уходом за нашими пушистыми любимцами. А для комфортной чистки их среды обетания нам нужное хорошее средство и помошник.
27.09.2022
Проблеми володіння тваринами
Право власника - це не моральне право, це знову-таки право сильного, до якого вдається людина у своїх відносинах з тваринами. Чи може людина вважати власністю свою дитину, хоча дитина і була довго залежна від нього?
07.08.2022
На Менорці виявили останки гігантських кроликів
Дослідники з Каталонського інституту палеонтології виявили, що сучасний острів Менорка в Середземному морі був домівкою для гігантських кроликів.
20.03.2017
Статья о любителях кошек.
Недавно я заходила в гости к одной из своих давних подруг. Она живет со своим возлюбленным в частном доме, на пороге которого меня встретила новоиспеченная жительница их семейного гнездышка, - усатая-полосатая-мадемуазель-де-КОШКА. Кошку мои друзья назвали Соней, что мне показалось вполне оправданным – ведь кошачьи дрыхнут по шестнадцать часов в сутки.
01.02.2017
Міфи про домашніх тварин
Майже кожна сім'я тримає вдома якусь живність. Звичайно, мова не тільки про тарганів і мурашок. Мурчащі, гавкаючі, цвірінькаючыі або мовчазно спостерігаючі за вами через скла акваріума - безсумнівно, привносять в життя тепло. Як стверджують вчені, своєю присутністю вони навіть здатні продовжувати життя господарям. Однак найчастіші факти, які нам здаються абсолютно достовірними, раптом призводять до розчарування господарів або навіть хвороби вихованця. Щоб з вами цього не сталося, публікуємо популярні міфи про утримання у будинку тварин.
21.01.2017
Что нужно знать при походе к ветеринару
Учите вашего питомца к общению с посторонними с самого раннего возраста. Это очень важно, чтобы он привык к осмотору пасти, лап, когтей и прочему. Также очень полезно приучить животное к перевозке в автомобиле.
12.07.2016
Динозаври виявилися любителями нічного способу життя
Палеонтологи із Каліфорнійського університету в Девісі встановили, що багато динозаври полювали вночі.

Згідно поширеній думці, динозаври були активні переважно вдень, в той час як дрібні ссавці вели нічний спосіб життя.
14.09.2015
На Калімантані сфотографували зниклу кішку
У північній частині третього за величиною на планеті острова Калімантан зроблені нові фотографії одного з найменш вивчених видів котячих - калімантанської кішки, яка довго вважалася повністю знищеною.
09.04.2014
Корзина
Производители